Şık, Gözlerden Uzak, Ailenizle Birlikte Konforlu ve Kaliteli Bir Tatil Deneyimine Hazır Olun

Cabir Odalar

Cabir Deluxe otelde birbirinden güzel 100 oda bulunmakta, bu odaların 22 tanesi suit olmakla birlikte diğer odalarımız göl ve bahçe manzaraları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Cabir Presidential Suite
Cabir Presenditional Suite Sapanca Gölü manzarası ile otelimizin en özel odasıdır.Genişliği 80 m² dir.1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip olduğundan 5 kişilik bir aile rahatça konaklayabilir. Bununla birlikte Sapanca Gölü manzaralı terası ve Terasta bulunan JACUSSİ ile sizleri eşsiz bir tatil deneyimine davet ediyor.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Premium Deluxe with Terrace
Premium Deluxe with Terrace tamamı Sapanca Gölü manzaralı 45 m² genişliğe sahip,Teraslı ve terasta JACUSSİ bulunan deluxe bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Queen Deluxe
Qeen Deluxe konforlu ve şık donanımının yanında tamamı Sapanca Gölü manzaralı, 40 m² genişliğe sahip banyosu JACUSSI'li bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Deluxe Suite
Deluxe Suite Odalarımız tamamı Sapanca Gölü manzaralı 1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip genişliği 50 m² bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Executive Suite with Terrace
Executive Suite with Terrace tamamı Bahçe manzaralı 1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip genişliği 50 m² bir odadır.Terasta kahvenizi yudumlarken Sapanca gölünün eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Corner Deluxe
Corner Deluxe konforlu ve şık donanımının yanında Sapanca Gölü manzaralı, 40 m² genişliğe sahip banyosu JACUSSI'li bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Junior Suite
Junior Suite tamamı Bahçe manzaralı 1 yatak odası ve 1 oturma odasına sahip genişliği 50 m² bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Superior Room
Superior Room konforlu ve şık donanımının yanında Sapanca Gölü manzaralı, 30 m² genişliğe sahip bir odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN
Standart Room Lake
Standart oda Bahçe ve Göl maznaralı olarak ayrılan,dilerseniz tek yatak ( Kingsize bad ) veya 2 ayrı yatak ( twine bad ) olarak dizayn edilmiş 20 m² genişliğe sahip odadır.
DETAYLI BİLGİ ALIN